Rúra bezšvíková 33,7x5 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=6 m
- Kód produktu
Vybrané možnosti:
- Trieda ocele:
- S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Priemer - Ø:
- 33.7 [mm]
- Hrúbka - T:
- 5 [mm]
- Dĺžka - L [mm]:
- 6000 mm
Fotografia nereprezentuje skutočný produkt. Obdržané produkt môže vyzerať inak.
Varianty produktu
Trieda ocele
Priemer - Ø [mm]
Hrúbka - T [mm]
Dĺžka - L [mm]
Získajte ešte výhodnejšie ceny nákupom ocele vo vlastnej dĺžke!
Výberom ocele v neštandardných dĺžkach ušetríte až 30 %
Vyberte si ten správny výrobok pre vás a objednajte si ho za výhodnejšiu cenu!
Túto položku môžeme rozrezať pre jednoduchšiu prepravu
Prihláste sa, ak chcete pridať službu rezania
Prihlásiť saRozmery a hmotnosť
- Priemer - Ø33.7 mm
- Hrúbka - T5 mm
- Dĺžka od - do6000-6100 mm
- Skutočná dĺžkaVypočítané (priemer)
- Váha od - do21 - 22 kg
- Hmotnosť metra (kg)3.54 kg
Detaily produktu
- TvarRúry
- VykonanieValcované za tepla
- Podmienky vykonaniabez tepelnej úpravy
- Trieda oceleS355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Číslo ocele1.0576/1.0580/1.0565
- Norma 1:EN 10210-1&2:2019
- Norma 2:EN 10297-1:2005
- Norma 3:EN 10216-3:2014
Dostupné spôsoby doručenia
Objednávky od 1 ks doručujeme po celom Poľsku!
Vlastný odber
Vyzdvihnite si tovar hneď na druhý deň po zaplatení objednávky.
Preprava Moris
Najväčšie objednávky doručí naša vlastná doprava.
Moris HDS
Dodanie a vyloženie výrobkov s dĺžkou do 7 m žeriavom.
Železničná doprava
Koľajnice dodáme pomocou vlastného koľajového vozidla. Cenová ponuka na individuálnu žiadosť.
Kuriérska služba pre balíky
Ak si chcete objednať kuriéra, kontaktujte zákaznícky servis.
Paletový kuriér
Čoskoro budeme poskytovať možnosť prepravy rezaných dĺžok na paletách.
Dostupné spôsoby doručenia a náklady uvidíte v nákupnom košíku pri zadávaní objednávky
Flexibilné spôsoby platby
Zálohová faktúra
Platba vopred na základe vystavenej faktúry
BLIK
Mobilná platba cez telefón
Rýchle prevody
Podpora najpopulárnejších bánk v Poľsku
Digitálne peňaženky
Platba cez Google Pay a Apple Pay
Platobné karty
Online platba kartou: Visa, MasterCard a ďalšie
Súvisiace produkty
Opis
Kľúčové vlastnosti a jedinečné charakteristiky výrobku:
- Vysokopevnostná bezšvová rúra vyrobená z vysokokvalitnej legovanej ocele
- Hrúbka steny 5 mm pre pevnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu
- Dĺžka 6-6,5 m na rýchlu a efektívnu inštaláciu
- Bezšvová konštrukcia zaručuje tesnosť a spoľahlivosť pri preprave kvapalín a plynov
Súlad s normami a mechanickými vlastnosťami ocele:
- Trieda ocele: S355J2H/E355/P355NH-TC1
- Konštrukčná oceľ pre tlakové zariadenia v súlade s normami EN
- Vysoká pevnosť v ťahu, medza klzu min. 355 MPa