Rúra bezšvíková 33,7x2,6 S235JRH/P235TR2/P235GH-TC1 L=6 m
Kód produktu
Vybrané možnosti:
Trieda ocele:
S235JRH/P235TR2/P235GH-TC1
Priemer - Ø:
33.7 [mm]
Hrúbka - T:
2.6 [mm]
Dĺžka - L [mm]:
6000 mm
Fotografia nereprezentuje skutočný produkt. Obdržané produkt môže vyzerať inak.
Trieda ocele
Priemer - Ø [mm]
Hrúbka - T [mm]
Dĺžka - L [mm]
Získajte ešte výhodnejšie ceny nákupom ocele vo vlastnej dĺžke!
Výberom ocele v neštandardných dĺžkach ušetríte až 30 %
Vyberte si ten správny výrobok pre vás a objednajte si ho za výhodnejšiu cenu!
Cutting services for transport
Túto položku môžeme rozrezať pre jednoduchšiu prepravu
Prihláste sa, ak chcete pridať službu rezania
Prihlásiť sa
Rozmery a hmotnosť
  • Priemer - Ø
    33.7 mm
  • Hrúbka - T
    2.6 mm
  • Dĺžka od - do
    6000-6100 mm
  • Skutočná dĺžka
    Vypočítané (priemer)
  • Váha od - do
    12 - 12 kg
  • Hmotnosť metra (kg)
    1.99 kg
Detaily produktu
  • Tvar
    Rúry
  • Vykonanie
    Valcované za tepla
  • Podmienky vykonania
    bez tepelnej úpravy
    S235JRH/P235TR2/P235GH-TC1
  • Číslo ocele
    1.0039/1.0255/1.0345
  • Norma 1:
    EN 10210-1&2:2019
  • Norma 2:
    EN 10216-1:2014
  • Norma 3:
Dostupné spôsoby doručenia
Objednávky od 1 ks doručujeme po celom Poľsku!
  • Vlastný odber
    Vyzdvihnite si tovar hneď na druhý deň po zaplatení objednávky.
  • Preprava Moris
    Najväčšie objednávky doručí naša vlastná doprava.
  • Moris HDS
    Dodanie a vyloženie výrobkov s dĺžkou do 7 m žeriavom.
  • Železničná doprava
    Koľajnice dodáme pomocou vlastného koľajového vozidla. Cenová ponuka na individuálnu žiadosť.
  • Kuriérska služba pre balíky
    Ak si chcete objednať kuriéra, kontaktujte zákaznícky servis.
  • Paletový kuriér
    Čoskoro budeme poskytovať možnosť prepravy rezaných dĺžok na paletách.
Dostupné spôsoby doručenia a náklady uvidíte v nákupnom košíku pri zadávaní objednávky
Flexibilné spôsoby platby
  • Zálohová faktúra
    Platba vopred na základe vystavenej faktúry
  • BLIK
    Mobilná platba cez telefón
  • Rýchle prevody
    Podpora najpopulárnejších bánk v Poľsku
  • Digitálne peňaženky
    Platba cez Google Pay a Apple Pay
  • Platobné karty
    Online platba kartou: Visa, MasterCard a ďalšie
Súvisiace produkty
Opis
Kľúčové vlastnosti a jedinečné charakteristiky výrobku:
  • Vysokokvalitná bezšvová rúra vyrobená z ocelí akosti S235JRH, P235TR2 a P235GH-TC1
  • Vonkajší priemer 33,7 mm, hrúbka steny 2,6 mm
  • Dĺžka 6000-6500 mm
  • Vyrobené bezšvovou metódou pre vysokú pevnosť a tesnosť
Súlad s normami a mechanickými vlastnosťami ocele:
  • S235JRH, P235TR2 a P235GH-TC1 ocele v súlade s normami EN
  • Ocele vhodné pre zvýšené teploty a tlaky
  • Vysoká mechanická pevnosť, medza klzu min. 235 MPa