Rúra bezšvíková 139,7x6,3 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=6 m
Kód produktu
Vybrané možnosti:
Trieda ocele:
S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
Priemer - Ø:
139.7 [mm]
Hrúbka - T:
6.3 [mm]
Dĺžka - L [mm]:
6000 mm
Fotografia nereprezentuje skutočný produkt. Obdržané produkt môže vyzerať inak.
Trieda ocele
Priemer - Ø [mm]
Hrúbka - T [mm]
Dĺžka - L [mm]
Získajte ešte výhodnejšie ceny nákupom ocele vo vlastnej dĺžke!
Výberom ocele v neštandardných dĺžkach ušetríte až 30 %
Vyberte si ten správny výrobok pre vás a objednajte si ho za výhodnejšiu cenu!
Cutting services for transport
Túto položku môžeme rozrezať pre jednoduchšiu prepravu
Prihláste sa, ak chcete pridať službu rezania
Prihlásiť sa
Rozmery a hmotnosť
  • Priemer - Ø
  • Hrúbka - T
    6.3 mm
  • Dĺžka od - do
  • Skutočná dĺžka
    Vypočítané (priemer)
  • Váha od - do
    124 - 126 kg
  • Hmotnosť metra (kg)
    20.7 kg
Detaily produktu
  • Tvar
    Rúry
  • Vykonanie
    Valcované za tepla
  • Podmienky vykonania
    bez tepelnej úpravy
    S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
  • Číslo ocele
    1.0576/1.0580/1.0565
  • Norma 1:
    EN 10210-1&2:2019
  • Norma 2:
    EN 10297-1:2005
  • Norma 3:
Dostupné spôsoby doručenia
Objednávky od 1 ks doručujeme po celom Poľsku!
  • Vlastný odber
    Vyzdvihnite si tovar hneď na druhý deň po zaplatení objednávky.
  • Preprava Moris
    Najväčšie objednávky doručí naša vlastná doprava.
  • Moris HDS
    Dodanie a vyloženie výrobkov s dĺžkou do 7 m žeriavom.
  • Železničná doprava
    Koľajnice dodáme pomocou vlastného koľajového vozidla. Cenová ponuka na individuálnu žiadosť.
  • Kuriérska služba pre balíky
    Ak si chcete objednať kuriéra, kontaktujte zákaznícky servis.
  • Paletový kuriér
    Čoskoro budeme poskytovať možnosť prepravy rezaných dĺžok na paletách.
Dostupné spôsoby doručenia a náklady uvidíte v nákupnom košíku pri zadávaní objednávky
Flexibilné spôsoby platby
  • Zálohová faktúra
    Platba vopred na základe vystavenej faktúry
  • BLIK
    Mobilná platba cez telefón
  • Rýchle prevody
    Podpora najpopulárnejších bánk v Poľsku
  • Digitálne peňaženky
    Platba cez Google Pay a Apple Pay
  • Platobné karty
    Online platba kartou: Visa, MasterCard a ďalšie
Súvisiace produkty
Opis
Kľúčové vlastnosti a jedinečné charakteristiky výrobku:
  • Vyrobené z vysoko kvalitnej konštrukčnej ocele S355J2H/E355/P355NH-TC1
  • Bez švov pre vysokú pevnosť, tesnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu
  • Vonkajší priemer 139,7 mm, hrúbka steny 6,3 mm
  • Dĺžka 6000-6500 mm
Súlad s normami a mechanickými vlastnosťami ocele:
  • Vysoká mechanická pevnosť, medza klzu min. 355 MPa