Rúra bezšvíková 159x14,2 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=5-6,5 m
- Kód produktu
Vybrané možnosti:
- Trieda ocele:
- S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Priemer - Ø:
- 159 [mm]
- Hrúbka - T:
- 14.2 [mm]
- Dĺžka - L [mm]:
- 5000-6500 mm
Fotografia nereprezentuje skutočný produkt. Obdržané produkt môže vyzerať inak.
Varianty produktu
Trieda ocele
Priemer - Ø [mm]
Hrúbka - T [mm]
Dĺžka - L [mm]
Získajte ešte výhodnejšie ceny nákupom ocele vo vlastnej dĺžke!
Výberom ocele v neštandardných dĺžkach ušetríte až 30 %
Vyberte si ten správny výrobok pre vás a objednajte si ho za výhodnejšiu cenu!
Rezacie služby
Prihláste sa, ak chcete pridať službu rezania
Prihlásiť saRozmery a hmotnosť
- Priemer - Ø159 mm
- Hrúbka - T14.2 mm
- Dĺžka od - do5000-6500 mm
- Skutočná dĺžkaMerané
- Váha od - do254 - 330 kg
- Hmotnosť metra (kg)50.7 kg
Detaily produktu
- TvarRúry
- VykonanieValcované za tepla
- Podmienky vykonaniabez tepelnej úpravy
- Trieda oceleS355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Číslo ocele1.0576/1.0580/1.0565
- Norma 1:EN 10210-1&2:2019
- Norma 2:EN 10297-1:2005
- Norma 3:EN 10216-3:2014
Dostupné spôsoby doručenia
Objednávky od 1 ks doručujeme po celom Poľsku!
Vlastný odber
Vyzdvihnite si tovar hneď na druhý deň po zaplatení objednávky.
Preprava Moris
Najväčšie objednávky doručí naša vlastná doprava.
Moris HDS
Dodanie a vyloženie výrobkov s dĺžkou do 7 m žeriavom.
Železničná doprava
Koľajnice dodáme pomocou vlastného koľajového vozidla. Cenová ponuka na individuálnu žiadosť.
Kuriérska služba pre balíky
Ak si chcete objednať kuriéra, kontaktujte zákaznícky servis.
Paletový kuriér
Čoskoro budeme poskytovať možnosť prepravy rezaných dĺžok na paletách.
Dostupné spôsoby doručenia a náklady uvidíte v nákupnom košíku pri zadávaní objednávky
Flexibilné spôsoby platby
Zálohová faktúra
Platba vopred na základe vystavenej faktúry
BLIK
Mobilná platba cez telefón
Rýchle prevody
Podpora najpopulárnejších bánk v Poľsku
Digitálne peňaženky
Platba cez Google Pay a Apple Pay
Platobné karty
Online platba kartou: Visa, MasterCard a ďalšie
Súvisiace produkty
Opis
Kľúčové vlastnosti a jedinečné charakteristiky výrobku:
- Vyrobené z vysoko kvalitnej ocele triedy S355J2H/E355/P355NH-TC1
- Hrúbka steny 14,2 mm pre vysokú mechanickú pevnosť
- Priemer potrubia 159 mm umožňuje prepravu veľkých objemov médií
- Dĺžky 6-6,5 m umožňujú flexibilné prispôsobenie
- Absencia švov zvyšuje tesnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu
Súlad s normami a mechanickými vlastnosťami ocele:
- Oceľ je v súlade s normami EN pre konštrukčné a tlakové ocele
- Zaručená vysoká medza klzu min. 355 MPa