Rura bez szwu 38x4 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=6 m
Kod produktu
Wybrane opcje:
Gatunek stali:
S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
Średnica - Ø:
38 [mm]
Grubość - T:
4 [mm]
Długość - L [mm]:
6000 mm
Zdjęcie nie przedstawia rzeczywistego produktu. Otrzymany produkt może wyglądać inaczej.
Gatunek stali
Średnica - Ø [mm]
Grubość - T [mm]
Długość - L [mm]
Zyskaj jeszcze lepsze ceny, kupując stal w Długości niestandardowej!
Oszczędź nawet do 30%, wybierając stal w niestandardowych długościach!
Aby wybrać odpowiednią długość, kliknij na kafelek 'Długości niestandardowe' na matrycy produktowej.
▶️ Przeczytaj więcej
Usługi cięcia dla transportu
Możemy pociąć ten produkt dla łatwiejszego transportu
Zaloguj się, aby dodać usługę cięcia
Zaloguj się
Wymiary i waga
  • Średnica - Ø
    38 mm
  • Grubość - T
    4 mm
  • Długość od - do
    6000-6100 mm
  • Długość rzeczywista
    obliczana (średnia)
  • Waga od-do
    20 - 20 kg
  • Waga metra (kg)
    3.35 kg
Szczegóły produktu
  • Kształt
    rury
  • Wykonanie
    gorącowalcowane
  • Warunki wykonania
    bez obróbki cieplnej
    S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
  • Numer stali
    1.0576/1.0580/1.0565
  • Norma 1:
    EN 10210-1&2:2019
  • Norma 2:
    EN 10297-1:2005
  • Norma 3:
Dostępne metody dostawy
W zależności od wagi jak i długości zamówionych produktów, oferujemy wiele dogodnych metod dostawy.
Zamówienia dostarczamy od 1 szt na terenie całej Polski!
  • Odbiór własny
    Towar odbierzesz już następnego dnia po opłaceniu zamówienia.
  • Transport Moris
    Naszym własnym transportem dostarczymy największe zamówienia.
  • Moris HDS
    Dostawa i rozładunek dźwigiem produktów do 7m długości.
  • Transport kolejowy
    Szyny dostarczymy własnym taborem kolejowym. Wycena na indywidualne zapytanie.
  • Kurier paczkowy
    Skontaktuj się Obsługą Klienta, jeżeli chciałbyś zamówić kuriera.
  • Kurier paletowy
    Wkrótce udostępnimy możliwość wysyłki pociętych odcinków na paletach.
Dostepne metody i koszty dostawy zobaczysz w koszyku w trakcie skladania zamówienia
Bezpieczne i wygodne płatności na Moris.eu
  • Faktura pro-forma
    Przedpłata na podstawie wystawionej faktury
  • BLIK
    Płatność mobilna przy użyciu telefonu
  • Szybkie przelewy
    Obsługa najpopularniejszych banków w Polsce
  • Portfele elektroniczne
    Płatność uługami Google Pay i ApplePay
  • Karty płatnicze
    Płatność kartą online: Visa, MasterCard i inne
Powiązane produkty
Opis
Rura bez szwu 38x4 S355J2H/E355/P355NH-TC1 o długości 6 m to produkt, który łączy w sobie wysoką jakość stali oraz doskonałe właściwości mechaniczne. Wykonana z wysokogatunkowej stali, rura ta jest idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych zastosowań konstrukcyjnych. Jej wymiary to średnica 38 mm oraz grubość 4 mm, co czyni ją odpowiednią do wielu projektów budowlanych i inżynieryjnych.
Właściwości mechaniczne stali S355J2H obejmują:
- Wytrzymałość na rozciąganie: 470-630 MPa
- Granica plastyczności: min. 355 MPa