Rura bez szwu 42,4x3,2 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=6 m
Kod produktu
Wybrane opcje:
Gatunek stali:
S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
Średnica - Ø:
42.4 [mm]
Grubość - T:
3.2 [mm]
Długość - L [mm]:
6000 mm
Zdjęcie nie przedstawia rzeczywistego produktu. Otrzymany produkt może wyglądać inaczej.
Gatunek stali
Średnica - Ø [mm]
Grubość - T [mm]
Długość - L [mm]
Zyskaj jeszcze lepsze ceny, kupując stal w Długości niestandardowej!
Oszczędź nawet do 30%, wybierając stal w niestandardowych długościach!
Aby wybrać odpowiednią długość, kliknij na kafelek 'Długości niestandardowe' na matrycy produktowej.
▶️ Przeczytaj więcej
Usługi cięcia dla transportu
Możemy pociąć ten produkt dla łatwiejszego transportu
Zaloguj się, aby dodać usługę cięcia
Zaloguj się
Wymiary i waga
  • Średnica - Ø
    42.4 mm
  • Grubość - T
    3.2 mm
  • Długość od - do
    6000-6100 mm
  • Długość rzeczywista
    obliczana (średnia)
  • Waga od-do
    19 - 19 kg
  • Waga metra (kg)
    3.09 kg
Szczegóły produktu
  • Kształt
    rury
  • Wykonanie
    gorącowalcowane
  • Warunki wykonania
    bez obróbki cieplnej
    S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
  • Numer stali
    1.0576/1.0580/1.0565
  • Norma 1:
    EN 10210-1&2:2019
  • Norma 2:
    EN 10297-1:2005
  • Norma 3:
Dostępne metody dostawy
W zależności od wagi jak i długości zamówionych produktów, oferujemy wiele dogodnych metod dostawy.
Zamówienia dostarczamy od 1 szt na terenie całej Polski!
  • Odbiór własny
    Towar odbierzesz już następnego dnia po opłaceniu zamówienia.
  • Transport Moris
    Naszym własnym transportem dostarczymy największe zamówienia.
  • Moris HDS
    Dostawa i rozładunek dźwigiem produktów do 7m długości.
  • Transport kolejowy
    Szyny dostarczymy własnym taborem kolejowym. Wycena na indywidualne zapytanie.
  • Kurier paczkowy
    Skontaktuj się Obsługą Klienta, jeżeli chciałbyś zamówić kuriera.
  • Kurier paletowy
    Wkrótce udostępnimy możliwość wysyłki pociętych odcinków na paletach.
Dostepne metody i koszty dostawy zobaczysz w koszyku w trakcie skladania zamówienia
Bezpieczne i wygodne płatności na Moris.eu
  • Faktura pro-forma
    Przedpłata na podstawie wystawionej faktury
  • BLIK
    Płatność mobilna przy użyciu telefonu
  • Szybkie przelewy
    Obsługa najpopularniejszych banków w Polsce
  • Portfele elektroniczne
    Płatność uługami Google Pay i ApplePay
  • Karty płatnicze
    Płatność kartą online: Visa, MasterCard i inne
Powiązane produkty
Opis
Kluczowe właściwości i unikalne cechy produktu:
  • Rura bezszwowa o średnicy zewnętrznej 42,4 mm i grubości ścianki 3,2 mm
  • Wykonana ze stali wysokiej jakości S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
  • Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną i szczelnością
  • Odporna na uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia długą żywotność
  • Brak szwu gwarantuje wysoką jakość i czystość powierzchni
Zgodność z normami i właściwości mechaniczne stali:
  • Stal spełnia wymagania norm EN dla stali konstrukcyjnych i ciśnieniowych
  • Gwarantowana minimalna granica plastyczności 355 MPa