Rura bez szwu 33,7x5 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=6 m
- Kod produktu
Wybrane opcje:
- Gatunek stali:
- S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Średnica - Ø:
- 33.7 [mm]
- Grubość - T:
- 5 [mm]
- Długość - L [mm]:
- 6000 mm
Zdjęcie nie przedstawia rzeczywistego produktu. Otrzymany produkt może wyglądać inaczej.
Wybierz parametry
Gatunek stali
Średnica - Ø [mm]
Grubość - T [mm]
Długość - L [mm]
Zyskaj jeszcze lepsze ceny, kupując stal w Długości niestandardowej!
Oszczędź nawet do 30%, wybierając stal w niestandardowych długościach!
Aby wybrać odpowiednią długość, kliknij na kafelek 'Długości niestandardowe' na matrycy produktowej.
Możemy pociąć ten produkt dla łatwiejszego transportu
Zaloguj się, aby dodać usługę cięcia
Zaloguj sięWymiary i waga
- Średnica - Ø33.7 mm
- Grubość - T5 mm
- Długość od - do6000-6100 mm
- Długość rzeczywistaobliczana (średnia)
- Waga od-do21 - 22 kg
- Waga metra (kg)3.54 kg
Szczegóły produktu
- Kształtrury
- Wykonaniegorącowalcowane
- Warunki wykonaniabez obróbki cieplnej
- Gatunek staliS355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Numer stali1.0576/1.0580/1.0565
- Norma 1:EN 10210-1&2:2019
- Norma 2:EN 10297-1:2005
- Norma 3:EN 10216-3:2014
Dostępne metody dostawy
W zależności od wagi jak i długości zamówionych produktów, oferujemy wiele dogodnych metod dostawy.
Zamówienia dostarczamy od 1 szt na terenie całej Polski!
Odbiór własny
Towar odbierzesz już następnego dnia po opłaceniu zamówienia.
Transport Moris
Naszym własnym transportem dostarczymy największe zamówienia.
Moris HDS
Dostawa i rozładunek dźwigiem produktów do 7m długości.
Transport kolejowy
Szyny dostarczymy własnym taborem kolejowym. Wycena na indywidualne zapytanie.
Kurier paczkowy
Skontaktuj się Obsługą Klienta, jeżeli chciałbyś zamówić kuriera.
Kurier paletowy
Wkrótce udostępnimy możliwość wysyłki pociętych odcinków na paletach.
Dostepne metody i koszty dostawy zobaczysz w koszyku w trakcie skladania zamówienia
Bezpieczne i wygodne płatności na Moris.eu
Faktura pro-forma
Przedpłata na podstawie wystawionej faktury
BLIK
Płatność mobilna przy użyciu telefonu
Szybkie przelewy
Obsługa najpopularniejszych banków w Polsce
Portfele elektroniczne
Płatność uługami Google Pay i ApplePay
Karty płatnicze
Płatność kartą online: Visa, MasterCard i inne
Powiązane produkty
Opis
Kluczowe właściwości i unikalne cechy produktu:
- Wysokowytrzymała rura bez szwu wykonana z wysokiej jakości stali stopowej
- Grubość ścianki 5 mm zapewnia wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne
- Długość 6-6,5 m umożliwia szybki i efektywny montaż
- Brak szwu zapewnia szczelność i niezawodność podczas transportu cieczy i gazów
Zgodność z normami i właściwości mechaniczne stali:
- Gatunek stali: S355J2H/E355/P355NH-TC1
- Stal konstrukcyjna do urządzeń ciśnieniowych, spełniająca wymagania norm EN
- Wysoka wytrzymałość na rozciąganie, granica plastyczności min. 355 MPa