Csövek varrat nélküli 406,4x17,5 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=5-6,5 m
- Termék kódja
Kiválasztott opciók
- Acél minősége:
- S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Átmérő - Ø:
- 406.4 [mm]
- Vastagság - T:
- 17.5 [mm]
- Hossz - L [mm]:
- 5000-6500 mm
A fotó nem egy valóságos terméket ábrázol. A kézbesített termék eltérhet a képen láthatótól.
Termék variációi
Acél minősége
Átmérő - Ø [mm]
Vastagság - T [mm]
Hossz - L [mm]
Még kedvezőbb árakat kaphat, ha egyedi hosszúságban vásárolja meg az acélt!
Akár 30%-os megtakarítást is elérhet, ha nem szabványos hosszúságú acélt választ
Válassza ki az Önnek megfelelő terméket, és rendeljen kedvezőbb áron!
Vágási szolgáltatás
Kérjük, jelentkezzen be a vágási szolgáltatás hozzáadásához
BejelentkezésMéretek és súly
- Átmérő - Ø406.4 mm
- Vastagság - T17.5 mm
- Hossz tól - ig5000-6500 mm
- Valós hosszMérve
- Súlytartomány:tól - ig840 - 1092 kg
- Súly méterenként (kg)168 kg
Termék részletei
- Alakcsövek
- Kivitelezésmelegen hengerelt
- Kivitelezés feltételeiHőkezelés nélkül
- Acél minőségeS355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Acél száma1.0576/1.0580/1.0565
- Szabvány 1:EN 10210-1&2:2019
- Szabvány 2:EN 10297-1:2005
- Szabvány 3:EN 10216-3:2014
Elérhető szállítási módok
A megrendelt termékek súlyától és hosszától függően számos kényelmes szállítási módot kínálunk.
A megrendeléseket már 1 db-tól Lengyelország egész területére kiszállítjuk!
Saját gyűjtés
Vegye át az árut már a megrendelés kifizetése után a következő napon.
Moris szállítás
Saját szállítmányozásunk szállítja a legnagyobb megrendeléseket.
Moris HDS
Daruval történő kiszállítás és kirakodás 7 m hosszúságig.
Vasúti szállítás
Saját gördülőállományunkkal szállítjuk a sínekre. Egyedi kérésre árajánlatot adunk.
Csomagfutár
Vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ha futárt szeretne rendelni.
Raklapos futár
Hamarosan lehetőséget biztosítunk a levágott hosszúságok raklapon történő szállítására.
A rendelés leadásakor a kosárban láthatja az elérhető szállítási módokat és költségeket
Rugalmas fizetési módok
Előlegszámla
Előre fizetés kiállított számla alapján
BLIK
Mobilfizetés telefonon keresztül
Gyors átutalások
Lengyelország legnépszerűbb bankjai támogatva
Digitális pénztárcák
Fizetés Google Pay vagy Apple Pay segítségével
Bankkártyák
Online kártyás fizetés: Visa, MasterCard és mások
Kapcsolódó termékek
Leírás
A 406.4x17.5 S355J2H/E355/P355NH-TC1 varrat nélküli cső olyan termék, amely egyesíti a kiváló minőségű acélt és a kiváló mechanikai tulajdonságokat. A kínált cső 5 és 6,5 méter közötti hosszúságú, 406,4 mm átmérőjű és 17,5 mm vastagságú. Ezek a méretek teszik a csövet ideálissá az építőipari és ipari alkalmazásokhoz, ahol nagy szilárdságra és a különböző terhelésekkel szembeni ellenállásra van szükség.
Az S355J2H acél mechanikai tulajdonságai a következők:
- Szakítószilárdság: 470-630 MPa
- Folyáshatár: min. 355 MPa