Csövek varrat nélküli 219,1x30 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=5-6,5 m
- Termék kódja
Kiválasztott opciók
- Acél minősége:
- S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Átmérő - Ø:
- 219.1 [mm]
- Vastagság - T:
- 30 [mm]
- Hossz - L [mm]:
- 5000-6500 mm
A fotó nem egy valóságos terméket ábrázol. A kézbesített termék eltérhet a képen láthatótól.
Termék variációi
Acél minősége
Átmérő - Ø [mm]
Vastagság - T [mm]
Hossz - L [mm]
Még kedvezőbb árakat kaphat, ha egyedi hosszúságban vásárolja meg az acélt!
Akár 30%-os megtakarítást is elérhet, ha nem szabványos hosszúságú acélt választ
Válassza ki az Önnek megfelelő terméket, és rendeljen kedvezőbb áron!
Vágási szolgáltatás
Kérjük, jelentkezzen be a vágási szolgáltatás hozzáadásához
BejelentkezésMéretek és súly
- Átmérő - Ø219.1 mm
- Vastagság - T30 mm
- Hossz tól - ig5000-6500 mm
- Valós hosszMérve
- Súlytartomány:tól - ig700 - 910 kg
- Súly méterenként (kg)140 kg
Termék részletei
- Alakcsövek
- Kivitelezésmelegen hengerelt
- Kivitelezés feltételeiHőkezelés nélkül
- Acél minőségeS355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Acél száma1.0576/1.0580/1.0565
- Szabvány 1:EN 10210-1&2:2019
- Szabvány 2:EN 10297-1:2005
- Szabvány 3:EN 10216-3:2014
Elérhető szállítási módok
A megrendelt termékek súlyától és hosszától függően számos kényelmes szállítási módot kínálunk.
A megrendeléseket már 1 db-tól Lengyelország egész területére kiszállítjuk!
Saját gyűjtés
Vegye át az árut már a megrendelés kifizetése után a következő napon.
Moris szállítás
Saját szállítmányozásunk szállítja a legnagyobb megrendeléseket.
Moris HDS
Daruval történő kiszállítás és kirakodás 7 m hosszúságig.
Vasúti szállítás
Saját gördülőállományunkkal szállítjuk a sínekre. Egyedi kérésre árajánlatot adunk.
Csomagfutár
Vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ha futárt szeretne rendelni.
Raklapos futár
Hamarosan lehetőséget biztosítunk a levágott hosszúságok raklapon történő szállítására.
A rendelés leadásakor a kosárban láthatja az elérhető szállítási módokat és költségeket
Rugalmas fizetési módok
Előlegszámla
Előre fizetés kiállított számla alapján
BLIK
Mobilfizetés telefonon keresztül
Gyors átutalások
Lengyelország legnépszerűbb bankjai támogatva
Digitális pénztárcák
Fizetés Google Pay vagy Apple Pay segítségével
Bankkártyák
Online kártyás fizetés: Visa, MasterCard és mások
Kapcsolódó termékek
Leírás
A cső méretei 219,1 mm átmérőjűek és 30 mm vastagságúak, így alkalmas nagy szilárdságot igénylő szerkezetekhez. A cső megfelel a minőségi szabványoknak, biztosítva a megbízhatóságot és a tartósságot. Az S355J2H, E355 és P355NH acél felhasználásának köszönhetően a termék kiváló terhelhetőséggel és korrózióállósággal rendelkezik.
Az S355J2H acél mechanikai tulajdonságai a következők:
- Szakítószilárdság: 470-630 MPa
- Folyáshatár: 355 MPa