Csövek varrat nélküli 38x6,3 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=6 m
- Termék kódja
Kiválasztott opciók
- Acél minősége:
- S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Átmérő - Ø:
- 38 [mm]
- Vastagság - T:
- 6.3 [mm]
- Hossz - L [mm]:
- 6000 mm
A fotó nem egy valóságos terméket ábrázol. A kézbesített termék eltérhet a képen láthatótól.
Termék variációi
Acél minősége
Átmérő - Ø [mm]
Vastagság - T [mm]
Hossz - L [mm]
Még kedvezőbb árakat kaphat, ha egyedi hosszúságban vásárolja meg az acélt!
Akár 30%-os megtakarítást is elérhet, ha nem szabványos hosszúságú acélt választ
Válassza ki az Önnek megfelelő terméket, és rendeljen kedvezőbb áron!
Ezt az elemet a könnyebb szállítás érdekében levághatjuk
Kérjük, jelentkezzen be a vágási szolgáltatás hozzáadásához
BejelentkezésMéretek és súly
- Átmérő - Ø38 mm
- Vastagság - T6.3 mm
- Hossz tól - ig6000-6100 mm
- Valós hosszSzámított (átlag)
- Súlytartomány:tól - ig30 - 30 kg
- Súly méterenként (kg)4.92 kg
Termék részletei
- Alakcsövek
- Kivitelezésmelegen hengerelt
- Kivitelezés feltételeiHőkezelés nélkül
- Acél minőségeS355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Acél száma1.0576/1.0580/1.0565
- Szabvány 1:EN 10210-1&2:2019
- Szabvány 2:EN 10297-1:2005
- Szabvány 3:EN 10216-3:2014
Elérhető szállítási módok
A megrendelt termékek súlyától és hosszától függően számos kényelmes szállítási módot kínálunk.
A megrendeléseket már 1 db-tól Lengyelország egész területére kiszállítjuk!
Saját gyűjtés
Vegye át az árut már a megrendelés kifizetése után a következő napon.
Moris szállítás
Saját szállítmányozásunk szállítja a legnagyobb megrendeléseket.
Moris HDS
Daruval történő kiszállítás és kirakodás 7 m hosszúságig.
Vasúti szállítás
Saját gördülőállományunkkal szállítjuk a sínekre. Egyedi kérésre árajánlatot adunk.
Csomagfutár
Vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ha futárt szeretne rendelni.
Raklapos futár
Hamarosan lehetőséget biztosítunk a levágott hosszúságok raklapon történő szállítására.
A rendelés leadásakor a kosárban láthatja az elérhető szállítási módokat és költségeket
Rugalmas fizetési módok
Előlegszámla
Előre fizetés kiállított számla alapján
BLIK
Mobilfizetés telefonon keresztül
Gyors átutalások
Lengyelország legnépszerűbb bankjai támogatva
Digitális pénztárcák
Fizetés Google Pay vagy Apple Pay segítségével
Bankkártyák
Online kártyás fizetés: Visa, MasterCard és mások
Kapcsolódó termékek
Leírás
Főbb jellemzők és egyedi termékjellemzők:
- Varrat nélküli cső a nagy integritás és szilárdság érdekében
- S355J2H/E355/P355NH-TC1 acélminőség a jobb mechanikai szilárdság érdekében
- 6,3 mm falvastagság a mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállás érdekében
- A 6-6,5 m-es hosszúságok lehetővé teszik a különböző alkalmazásokhoz való könnyű alkalmazkodást
A szabványoknak és az acél mechanikai tulajdonságainak való megfelelés:
- Nagy folyáshatár min. 355 MPa