Csövek varrat nélküli 33,7x2,6 S235JRH/P235TR2/P235GH-TC1 L=6 m
Termék kódja
Kiválasztott opciók
Acél minősége:
S235JRH/P235TR2/P235GH-TC1
Átmérő - Ø:
33.7 [mm]
Vastagság - T:
2.6 [mm]
Hossz - L [mm]:
6000 mm
A fotó nem egy valóságos terméket ábrázol. A kézbesített termék eltérhet a képen láthatótól.
Acél minősége
Átmérő - Ø [mm]
Vastagság - T [mm]
Hossz - L [mm]
Még kedvezőbb árakat kaphat, ha egyedi hosszúságban vásárolja meg az acélt!
Akár 30%-os megtakarítást is elérhet, ha nem szabványos hosszúságú acélt választ
Válassza ki az Önnek megfelelő terméket, és rendeljen kedvezőbb áron!
Cutting services for transport
Ezt az elemet a könnyebb szállítás érdekében levághatjuk
Kérjük, jelentkezzen be a vágási szolgáltatás hozzáadásához
Bejelentkezés
Méretek és súly
  • Átmérő - Ø
    33.7 mm
  • Vastagság - T
    2.6 mm
  • Hossz tól - ig
    6000-6100 mm
  • Valós hossz
    Számított (átlag)
  • Súlytartomány:tól - ig
    12 - 12 kg
  • Súly méterenként (kg)
    1.99 kg
Termék részletei
  • Alak
    csövek
  • Kivitelezés
    melegen hengerelt
  • Kivitelezés feltételei
    Hőkezelés nélkül
    S235JRH/P235TR2/P235GH-TC1
  • Acél száma
    1.0039/1.0255/1.0345
  • Szabvány 1:
    EN 10210-1&2:2019
  • Szabvány 2:
    EN 10216-1:2014
  • Szabvány 3:
Elérhető szállítási módok
A megrendelt termékek súlyától és hosszától függően számos kényelmes szállítási módot kínálunk.
A megrendeléseket már 1 db-tól Lengyelország egész területére kiszállítjuk!
  • Saját gyűjtés
    Vegye át az árut már a megrendelés kifizetése után a következő napon.
  • Moris szállítás
    Saját szállítmányozásunk szállítja a legnagyobb megrendeléseket.
  • Moris HDS
    Daruval történő kiszállítás és kirakodás 7 m hosszúságig.
  • Vasúti szállítás
    Saját gördülőállományunkkal szállítjuk a sínekre. Egyedi kérésre árajánlatot adunk.
  • Csomagfutár
    Vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ha futárt szeretne rendelni.
  • Raklapos futár
    Hamarosan lehetőséget biztosítunk a levágott hosszúságok raklapon történő szállítására.
A rendelés leadásakor a kosárban láthatja az elérhető szállítási módokat és költségeket
Rugalmas fizetési módok
  • Előlegszámla
    Előre fizetés kiállított számla alapján
  • BLIK
    Mobilfizetés telefonon keresztül
  • Gyors átutalások
    Lengyelország legnépszerűbb bankjai támogatva
  • Digitális pénztárcák
    Fizetés Google Pay vagy Apple Pay segítségével
  • Bankkártyák
    Online kártyás fizetés: Visa, MasterCard és mások
Kapcsolódó termékek
Leírás
Főbb jellemzők és egyedi termékjellemzők:
  • S235JRH, P235TR2 és P235GH-TC1 acélfajtákból készült kiváló minőségű varrat nélküli cső
  • Külső átmérő 33,7 mm, falvastagság 2,6 mm
  • Hossza 6000-6500 mm
  • Varrat nélküli módszerrel gyártva a nagy szilárdság és tömörség érdekében
A szabványoknak és az acél mechanikai tulajdonságainak való megfelelés:
  • S235JRH, P235TR2 és P235GH-TC1 acél az EN-szabványoknak megfelelően
  • Magas hőmérsékletre és nyomásra alkalmas acélok
  • Magas mechanikai szilárdság, folyáshatár min. 235 MPa