Trubka bezešvá 33,7x5 S355J2H/E355/P355NH-TC1 L=6 m
- Kód produktu
Vybrané možnosti:
- Druh oceli:
- S355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Průměr - Ø:
- 33.7 [mm]
- Tloušťka - T:
- 5 [mm]
- Délka - L [mm]:
- 6000 mm
Fotografie nezobrazuje skutečný produkt. Dodaný produkt může vypadat jinak.
Varianty produktu
Druh oceli
Průměr - Ø [mm]
Tloušťka - T [mm]
Délka - L [mm]
Získejte ještě lepší ceny nákupem oceli ve vlastní délce!
Výběrem oceli v nestandardních délkách ušetříte až 30 %
Vyberte si ten správný výrobek pro vás a objednávejte za výhodnější cenu!
Tuto položku můžeme rozřezat pro snadnější přepravu
Pro přidání služby řezání se prosím přihlaste
PřihlášeníRozměry a hmotnost
- Průměr - Ø33.7 mm
- Tloušťka - T5 mm
- Délka od - do6000-6100 mm
- Skutečná délkaVypočítané (průměrné)
- Váha od - do21 - 22 kg
- Hmotnost na metr (kg)3.54 kg
Podrobnosti produktu
- Tvartrubky
- Provedeníválcované za tepla
- Podmínky provedeníbez tepelného zpracování
- Druh oceliS355J2H/E355+N/P355NH-TC1
- Číslo oceli1.0576/1.0580/1.0565
- Norma 1:EN 10210-1&2:2019
- Norma 2:EN 10297-1:2005
- Norma 3:EN 10216-3:2014
Dostupné způsoby doručení
V závislosti na hmotnosti a délce objednaných výrobků nabízíme několik pohodlných způsobů doručení.
Objednávky od 1 ks doručujeme po celém Polsku!
Vlastní odběr
Vyzvedněte si zboží hned druhý den po zaplacení objednávky.
Doprava Moris
Naše vlastní doprava doručí i ty největší objednávky.
Moris HDS
Dodávka a vykládka výrobků do délky 7 m pomocí jeřábu.
Železniční doprava
Dodáme po kolejích pomocí vlastních kolejových vozidel. Cenová nabídka na individuální žádost.
Kurýrní přeprava balíků
Pokud si chcete objednat kurýra, kontaktujte zákaznický servis.
Paletový kurýr
Brzy budeme poskytovat možnost přepravy řezaných délek na paletách.
Dostupné způsoby doručení a náklady uvidíte v nákupním košíku při zadávání objednávky
Flexibilní platební metody
Zálohová faktura
Platba předem na základě vystavené faktury
BLIK
Mobilní platba pomocí telefonu
Rychlé převody
Podpora nejpopulárnějších bank v Polsku
Digitální peněženky
Platba přes Google Pay a Apple Pay
Platební karty
Online platba kartou: Visa, MasterCard a další
Související produkty
Popis
Klíčové vlastnosti a jedinečné charakteristiky produktu:
- Vysokopevnostní bezešvé trubky vyrobené z vysoce kvalitní legované oceli
- Tloušťka stěny 5 mm pro pevnost a odolnost proti mechanickému poškození
- Délka 6-6,5 m pro rychlou a efektivní instalaci
- Bezešvá konstrukce zajišťuje těsnost a spolehlivost při přepravě kapalin a plynů
Soulad s normami a mechanickými vlastnostmi oceli:
- Třída oceli: S355J2H/E355/P355NH-TC1
- Konstrukční ocel pro tlaková zařízení, splňující normy EN
- Vysoká pevnost v tahu, mez kluzu min. 355 MPa