Trubka bezešvá 33,7x2,6 S235JRH/P235TR2/P235GH-TC1 L=6 m
Kód produktu
Vybrané možnosti:
Druh oceli:
S235JRH/P235TR2/P235GH-TC1
Průměr - Ø:
33.7 [mm]
Tloušťka - T:
2.6 [mm]
Délka - L [mm]:
6000 mm
Fotografie nezobrazuje skutečný produkt. Dodaný produkt může vypadat jinak.
Druh oceli
Průměr - Ø [mm]
Tloušťka - T [mm]
Délka - L [mm]
Získejte ještě lepší ceny nákupem oceli ve vlastní délce!
Výběrem oceli v nestandardních délkách ušetříte až 30 %
Vyberte si ten správný výrobek pro vás a objednávejte za výhodnější cenu!
Cutting services for transport
Tuto položku můžeme rozřezat pro snadnější přepravu
Pro přidání služby řezání se prosím přihlaste
Přihlášení
Rozměry a hmotnost
  • Průměr - Ø
    33.7 mm
  • Tloušťka - T
    2.6 mm
  • Délka od - do
    6000-6100 mm
  • Skutečná délka
    Vypočítané (průměrné)
  • Váha od - do
    12 - 12 kg
  • Hmotnost na metr (kg)
    1.99 kg
Podrobnosti produktu
  • Tvar
    trubky
  • Provedení
    válcované za tepla
  • Podmínky provedení
    bez tepelného zpracování
    S235JRH/P235TR2/P235GH-TC1
  • Číslo oceli
    1.0039/1.0255/1.0345
  • Norma 1:
    EN 10210-1&2:2019
  • Norma 2:
    EN 10216-1:2014
  • Norma 3:
Dostupné způsoby doručení
V závislosti na hmotnosti a délce objednaných výrobků nabízíme několik pohodlných způsobů doručení.
Objednávky od 1 ks doručujeme po celém Polsku!
  • Vlastní odběr
    Vyzvedněte si zboží hned druhý den po zaplacení objednávky.
  • Doprava Moris
    Naše vlastní doprava doručí i ty největší objednávky.
  • Moris HDS
    Dodávka a vykládka výrobků do délky 7 m pomocí jeřábu.
  • Železniční doprava
    Dodáme po kolejích pomocí vlastních kolejových vozidel. Cenová nabídka na individuální žádost.
  • Kurýrní přeprava balíků
    Pokud si chcete objednat kurýra, kontaktujte zákaznický servis.
  • Paletový kurýr
    Brzy budeme poskytovat možnost přepravy řezaných délek na paletách.
Dostupné způsoby doručení a náklady uvidíte v nákupním košíku při zadávání objednávky
Flexibilní platební metody
  • Zálohová faktura
    Platba předem na základě vystavené faktury
  • BLIK
    Mobilní platba pomocí telefonu
  • Rychlé převody
    Podpora nejpopulárnějších bank v Polsku
  • Digitální peněženky
    Platba přes Google Pay a Apple Pay
  • Platební karty
    Online platba kartou: Visa, MasterCard a další
Související produkty
Popis
Klíčové vlastnosti a jedinečné charakteristiky produktu:
  • Vysoce kvalitní bezešvé trubky vyrobené z ocelí S235JRH, P235TR2 a P235GH-TC1
  • Vnější průměr 33,7 mm, tloušťka stěny 2,6 mm
  • Délka 6000-6500 mm
  • Vyrobeno bezešvou metodou pro vysokou pevnost a těsnost
Soulad s normami a mechanickými vlastnostmi oceli:
  • Ocel S235JRH, P235TR2 a P235GH-TC1 odpovídá normám EN
  • Ocel vhodná pro zvýšené teploty a tlaky
  • Vysoká mechanická pevnost, mez kluzu min. 235 MPa